Baltas Dekorasyon

Daire Boyama

Hayatımızın büyük bir bölümü evlerimizde geçmektedir. Dolayısıyla yaşam yuvamız olan evin odalarının renk, dizayn ve düzen gibi özelliklerinin özenle seçilmiş olması gerekmektedir. Özellikle oda renkleri bizim için çok önemlidir. Odaların boyama işini profesyonel ve deneyimli kişilere yaptırmak gerekir. Ankara’da daire boyamayla ilgili başvurulabilecek oldukça çok firma veya kişi bulunabilir. Bunların içinden seçim yaparken çok dikkatli olmak ve ona göre işi vermek uygun olur.

Peki daire boyama işlemi hangi zamanlarda olur? Genellikle yeni yapılarda, daha önce kullanılmış bir evin satın alınması durumunda veya daire kiralama gibi durumlarda dairenin tekrardan boyanması gerekebilir. Ankara gibi göç alan bir şehirde de bu durumların sıklıkla yaşanacağı düşünülürse daire boyama işinin devamlı olarak olacağı muhakkaktır.

Oda Boyama

Boya badana işleri yapımında fiyat ve firma araştırması yapan müşterilerimizinden en çok aldığımız sorulardan birisi ?

  • Evimde sadece bir veya iki oda boyatmak istiyorum , yardımcı olurmusunuz gibi benzer cümlelerden oluşmaktadır. Bu sorunun kaynağı çoğu zaman hayatlarımızın en önemli parçası yumurcaklardan kaynaklanmaktadır. Çünkü malum çocuk odaları, diğer odalardan çok daha çabuk kirlenmekte ve deforme olmaktadır.

Bu yüzden tek oda veya iki oda boyama hizmeti vermekteyiz. Yapılacak olan işin durumuna göre fiyatlandırma yapmaktayız .Detaylı bilgi için bize ulaşınız lütfen.

 

Desenli Boya

Desenli Boya DESENLİ BOYA Mevcut boya işlemini hemen hemen hepimiz bilmekteyiz. Desenli boya , boya badana işlemi yapımı esnasında duvar yüzeyine uygulanacak son kat boyadan sonra yapılmaktadır. Duvar boya renginden farklı olarak , çiçek , oyuncak , yıldız gibi çeşitli desenlerle duvarların görselliğini çok çok daha hoş bir hale getirmektedir. Desenli Boya Ankara uygulama konusunda tam bir profesyonelliğe ulaşmıştır. Kimi zaman desenler özel rulolar ile kimi zaman ispartula kimi zaman minik bir sünger kimi zamanda açıklamak istemediğimiz meslek sırları ile MÜKEMMEL GÖRÜNÜMLER ortaya çıkarılabilmektedir. Aşağıda bir kaç desenli boya örneği beğeninize sunulmuştur.